Dla kandydatów do klasy sportowej!!!

Drodzy Rodzice,

w ramach rekrutacji dzieci do klasy pierwszej sportowej w Szkole Podstawowej nr 1, organizujemy krótkie zajęcia, których celem będzie ocena poziomu sprawności fizycznej Państwa dzieci. Test będzie polegał na pokonaniu krótkiego toru przeszkód. Oczywiście wszystko odbędzie się w reżimie sanitarnym. Proszę przygotować dziecku strój i zmienne obuwie sportowe. Proponujemy Państwu dwa terminy:

piątek (9 kwietnia 2021r.) w godzinach 16.00 – 18.00   lub

poniedziałek (12 kwietnia 2021r.)  w godzinach 16.00 – 18.00.

Jeżeli z jakichś powodów nie możecie Państwo przyjść z dzieckiem w tych terminach ,to dodatkowym terminem będzie 19 maja 2021r.

            Zapraszamy.

            A poniżej informacja, którą proszę przeczytać dzieciakom.

Hej mali Sportowcy!

Zapraszamy Was do naszej szkoły na ćwiczenia. Zobaczymy jak poradzicie sobie  na torze przeszkód , jaki do Was przygotowaliśmy. Będą biegi, skoki i inne wyzwania. Przygotujcie strój i obuwie sportowe i przyjdźcie z mamą lub tatą.