Międzyszkolny projekt językowy

We wtorek 16 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego projektu językowego z j. francuskiego SP1 i włoskiego SP8. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Joanna Radwan-Kmiecik Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie. Projekt był realizowany w klasach piątych równolegle w obu szkołach w ramach istniejącej językowej innowacji pedagogicznej. Głównym celem było wzbudzenie większej świadomości językowej poprzez pogłębienie wiedzy na temat Francji i Włoch. W każdym miesiącu uczniowie realizowali inną tematykę. Kilka z tych tematów zaprezentowali podczas podsumowania. Naszą szkołę reprezentowała grupa frankofońska w składzie: Mateusz Frydrychowski i Zofia Kałuża z kl. 5A oraz Natalia Aguši, Gabriela Balcar, Kamila Melcer, Sonia Nedilska, Rafał Pońc i Kamila Wardas z kl. 5B. Gratulujemy zaangażowania i wspaniałego występu.