Sukcesy językowe naszych uczniów

Nasi uczniowie uczestnicząc w konkursach językowych udowadniają, że język angielski nie jest im taki obcy, jak go nazywają.

W VIII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Skills Builder” organizowanym początkiem marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Skoczowie jako szkoła zajęliśmy w ogólnej klasyfikacji 1 miejsce. Joasia Holeksa z klasy 3 zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas trzecich. Abigeila Sikora z klasy 6b również zdobyła najwyższą lokatę i wynik z testu w kategorii klas szóstych. Natomiast Nadia Bystroń z klasy 5b zajęła 2 miejsce w kategorii klas piątych. Do ogólnego sukcesu naszej szkoły przyczyniły się Martyna Lehrich z klasy 4a i Asia Sroczyńska z klasy 7a, które również zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach. Dziewczyny, oby tak dalej! Super!

Gimnazjaliści zaprezentowali klasę i swe wielkie umiejętności i wiedzę w Wiosennym Konkursie Języka Angielskiego dla Młodzieży Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych, Młodzieży Klas Trzecich Szkół Gimnazjalnych oraz Młodzieży Klas Ósmych Szkół Podstawowych zorganizowanym w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Tu Wojciech Kawulok z kl.3a gimn. zajął 2 miejsce a Justyna Wiech kl.3b gimn. miejsce trzecie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!