Konkurs biblioteczny „Przygody skarpetek”

We wtorek 10 maja w bibliotece szkolnej odbył się  konkurs pt. Przygody skarpetek.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów  klas  drugich i obejmował znajomość lektury Justyny Bednarek  „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Uczennice biorące udział w finale miały  za zadanie zaznaczyć prawidłowe  odpowiedzi, rozwiązać zadanie matematyczne oraz skarpetkowe sudoku, narysować  dwie wybrane bohaterki lektury – skarpetki  oraz odpowiedzieć na zadane pytania. Na konkursie obecna była również pani  dyrektor  Ludmiła Lewandowska i  pani Elżbieta Bednarz podliczająca  punkty za poszczególne zadania. Konkurs  przebiegał w  luźnej  i przyjaznej atmosferze. Po podsumowaniu  punktów zwyciężczynią konkursu okazała się uczennica  klasy 2a Ania Burka, która wyprzedziła Urszulę Kemonę z klasy 2b oraz Sonię Matias z klasy 2a. Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.